PREZRADÍM TI AKO DOKÁŽEŠ UŠETRIŤ AŽ 80% NÁKLADOV NA OBKLADE!  JEDNODUCHÝ POSTUP, KTORÝ ZVLÁDNEŠ SÁM BEZ AKÝCHKOLVEK SKÚSENOSTÍ ako by si sa cítil ty, keby ušetríš až 7000 €? ako ušetril aj Roman s rodinou (myslíš že by si sa rozhodol ísť do toho tiež? a to nie je všetko! )

drevounifunnel_optimized.jpg dielňa4afunnel_optimized.jpg lámanýkameňvzorZ_optimized.jpg

Čo získate okrem ÚSPORY?! Dostanete viac ako by ste čakali:

money.png

Úspora nákladov

 Roman dokázal ušetriť takmer 7000€, čo myslíte ako sa asi cítil a čo všetko mohol za tieto ušetrené peniaze dopriať svoje rodine? 

palec hore.png

Jedinečný vzhľad

Môžete si byť istý že budete mať obklad presne taký, aký ho chcete mať a nikto nebude mať presne taký istý obklad či dlažbu ako vy.

čas.png

Ušetríte váš čas

Ste si pánom všetkého a termín si dodržíte presne ako vyhovuje vám, už sa nemusíte prispôsobovať niekomu koho platíte!

top produkt.png

Najvyššia kvalita

 Získate recept na vysokokvalitný obklad, ktorý vám neodpadne po prvej zime ako bežný obklad! 

eshop.png

Všetko v jednom

Mám pre vás v ponuke všetko čo potrebujete k vytvoreniu vášho jedinečného obkladu či dlažby.

radím vám.png

Radím vám zdarma

Po celý čas tu budem pripravený vám pomôcť a poradiť, ak si s niečím nebudete vedieť dať rady.

3_optimized.jpg

Ako mi táto metóda pred rokmi pomohla vyriešiť môj problém? A ešte aj ušetriť kopec € pri prestavbe domu!

V roku 2013 keď som kúpil dom a riešil som dorábky v interiéri, som narazil na problém...keďže je to z časti drevodom, bol problém lepiť bežný ťažký umelý kamenný obklad na tieto steny, takže som sa buď mohol s vysnívaným obkladom nadobro rozlúčiť, alebo hladať spôsob ako sa to dá! Čo myslíte, čo som si vybral?...keďže ja sa nikdy nevzdávam, keď už si raz niečo vezmem do hlavy začal som pátrať ako by to išlo, pretože ten obklad som proste chcel a bodka... 

Jasné že najskôr som bol nahnevaný ... pocit hnevu a sklamania sa vo mne striedali a nevedel som čo s tým... Tak som som otvoril web a pátral po metóde čo som kedysi dávno videl v nejakom videu na YouTube nejakého Američana a veľmi ma vtedy táto metóda oslovila...pokračovalo to objednávkou všetkého čo som k tomu potreboval aj keď to znamenalo vyhrnúť vlastné rukávy, čomu som sa vždy predtým vyhýbal, pretože som si myslel že som ľavý ako turecká šabla

Obliekol som monterky a začal sa stres.Nikdy predtým som nič podobné neriešil...zvládnem to? Fúú...stál som tam ako soľný stĺp a hodiny premýšlal...nemal som žiadny návod, postup...proste nič!!!

Napriek tomu som to dal a dopadlo to nad moje očakávania... Môj prvý razený kameň na stene, na ktorej akože držať nemal...drží už 5 rok a kedykoľvek idem okolo mám úžasný pocit, pretože tým to všetko vlastne začalo...

Už žiadne zbytočné náklady naviac!..a drží takmer všade
Ste pripravený spoznať niečo nové? Zabaviť sa pritom a ešte aj výrazne ušetriť? Viete ako vás manželka za to bude milovať, keď jej namiesto zbytočných nákladov doprajete super oddych v podobe úžasnej letnej dovolenky s rodinkou?!

Pomôžem s tým aj Vám. Túto metódu som prepracoval tak, že ju zvládne aj 15 ročné dieťa, doslova! Aj môj vtedy 15 ročný syn to zvládol ako nič.Naučím Vás, ako ušetriť vo vašom rozpočte, a zároveň si dopriať napríklad krásny štýlový kamenný obklad po ktorom tak túžite, aby sa vám splnili tak dlho očakávané sny o štýlovom bývaní, a nemuseli si pritom odopierať ani dovolenku s rodinou so všetkým čo k tomu patrí!

Rovnako ako môj zákazník Roman z Trenčína, ktorý ušetril na jeho rodinnom dome až 6760€ na 130m2 obkladu starej Rustikálnej tehly, ktoré potom mohol použiť na úpravy okolia, záhrady a stavbu altánku...

romandompred_optimized.jpg romandompo_optimized.jpg 1a_optimized.jpg

Keby viem aké je to jednoduché a že ušetrím cez 6000€, išiel by som do toho už dávno... zo začiatku som tomu neveril, ale nakoniec som bol veľmi prekvapený a môžem to každému, kto má čas a chuť urobiť si niečo aj sám len vrelo odporučiť.

Roman Bitter podnikateľ-Trenčín

Ale späť k podstate:O čom to celé vlastne je?

Áno pre každého majstra je jednoduchšie kúpiť bežný obklad a nalepiť ho bez starostí na stenu ALE...

Zaplatíte za obklad, ktorý tiež musel niekto vyrobiť a to niečo stojí, preto je jeho cena vyššia, ale jeho kvalita no...nechajme to tak...vráťme sa k podstatnému...zaplatíte za lepidlo ktorým ho treba nalepiť a majstrovi za prácu...nie ste si pánom ničoho!

Pri svojpomocnej metóde zaplatíte len za materiál, obklad zvládnete v pohode sami, s mojimi radami to zvládnete na betón. S podrobným návodom a radami kedykoľvek sa mi ozvete to dáte od A po Z ako nič. Ušetríte až 80% nákladov oproti bežnej variante! ALE HLAVNE, ste si pánom celého projektu aj výsledného efektu a peniaze naviac vždy potešia nielen vás ale aj vašu polovičku, najmä v dnešnej dobe neustále stúpajúcich cien! 

12_optimized.jpg 13_optimized.jpg 14_optimized.jpg

Čo ma počas riešenia môjho problému napadlo?

Napadla ma taká kacírska myšlienka, čo keby som celý systém zjednodušil a začal tento jednoduchý spôsob učiť ľudí... stačí ak si u mňa kúpia formu ostatné ich naučím celkom ZDARMA! A oni ušetria kopec € presne ako ja na začiatku...

Aké to prináša výhody pre vás?

 • Úspora na 1 metri štvorcovom až 32€ a viac...čo v praxi na príklade Romana znamenalo úsporu  6.760 Eur na 130m2.
 • Už cez 1000 šikovníkov čo vďaka tomu získali kvalitný obklad a ušetrili stovky až tisícky €, ktoré mohli použiť pre radosť.
 • Kvalitnejší obklad, ktorý odolá vlhkosti, mrazu(nemôže odpadnúť), čo je výhoda bezšpárového systému MONOBLOK

 • Časová a finančná nezávislosť, robíte kedy máte peniaze a čas, čo je oveľa menej stresu a hlavne menej neporiadku...

Kontrolnýzoznamjpg_optimized.jpg
kompas 4.png

Kontrolný zoznam, ktorý bude pre vás skvelou pomôckou počas celej realizácie vášho obkladu:

Chcete váš prvý obklad robiť s pohodou a radosťou? Aby ste mali celý čas istotu, že ste naozaj mysleli na všetko? A na nič dôležité ste nezabudli...dám vám ZDARMA niečo ako taký "kompas" aby ste sa počas prác na obklade nestratili!

Predsa nenecháte nič na náhodu? K vašej potvrdenej objednávke, ako BONUS dostanete CELKOM ZDARMA tento praktický ťahák KONTROLNÝ ZOZNAM, kde nájdete všetky podstatné veci na ktoré je potrebné pamätať, aby váš obklad dopadol SKVELE a vy ste zažili úžasný pocit z výsledku a celý ten čas si naozaj užili a mali len skvelé a pozitívne spomienky na vylepšovanie vášho jedinečného domova.

Nevyhadzujte peniaze von oknom!

(Existuje oveľa lepšia možnosť.)

Väčšina remeselníkov (v dnešnej dobe doslova stavebného šialenstva) je neustále vyťažená a svojmu zákazníkovi proste termín nedodrží a častokrát ani nie preto že by nechceli, ale proste toho majú toľko a ešte sa vyskytne to a tamto a nestihnú to načas ako by chceli...Majú práce viac ako by chceli a tým pádom aj cena je omnoho vyššia, žiaľ...

Sami si vždy budete pánmi celého svojho projektu či časovo, aj finančne, ale najmä vy viete aká je vaša predstava! Budete jedinečnými tvorcami vášho vlastného dizajnu.

A hlavne CENA práce je proste tá najväčšia položka, oplatí sa obätovať hodinku, dve denne a ušetriť tak doslova tisíce €!

6.760 Eur naviac! Nie je na zahodenie, však?

Bez toho, aby ste čakali na to kým si majster nájde čas. Bez toho, aby ste riešili nekonečný neporiadok(vy si dáte pozor, veď je to vaše) 

Proste sa len prekonáte a urobíte niečo naviac...

Vďaka novej metóde obkladania. Potrebujete k tomu už len raziacu formu, materiál a pár drobností...

POZOR, jedinečná ponuka pre vás, ktorá už sa nemusí viac opakovať!

lk1c.jpg
lk1b.jpg
lk1a.jpg

Forma na výrobu umelého žulového kameňa sa dá teraz kúpiť veľmi výhodne v mimosezónnej zľave, takže ju môžete už DNES získať za naozaj skvelú cenu! Mám z toho radosť, veď ušetriť len na forme hneď 20€ sa vám oplatí, či nie?

Ale cena platí LEN VEĽMI KRÁTKY ČAS!

Aj ja keď nakupujem som vďačný za každé jedno € ktoré  môžem ušetriť... 50€ je vždy lepšie ako 70€, no nie?

Ale to ešte nie je všetko, viac zistíte nižšie...

Preto dlho neváhajte, aby vám táto šanca neušla pomedzi prsty a už ajtra budete ľutovať že ste ju skrátka HNEĎ nevyužili

Nikdy nebudem ľutovať moju prvú investíciu do raziacej formy, pretože mi to už za ten čas ušetrilo najskôr stovky a časom naozaj až tisícky Eur!

lámaný kameň 1A 1.jpg lámaný kameň 1A 2.jpg
formalk1a_optimized.jpg forma lk1a b.jpg

(forma v hodnote 70 EUR) dnes len 50 EUR

AKCIA-PONUKA PLATÍ LEN DO SKONČENIA ODPOČTU!

Čo to v praxi znamená a koľko viete ušetriť:

(Pri prerábkach sa zíde každé ušetrené €)

Tú sú 3 hlavné dôvody, prečo to je také super:

 • Romanovi to pomohlo ušetriť až 6760€ koľko ušetríte vy je závislé od ceny vzoru v obchode+cena za prácu

 • Pomohlo to mne a už viac ako 1000 šikovníkom čo sa nebáli a išli do toho, preto som presvedčený, že je to SUPER!

 • V praxi to znamená že minimálna úspora, keď si vezmeme lacný typ obkladu, že dokážete ušetriť od 32€ na 1m2!

Jednoducho povedané: Má to zmysel pre každého, kto sa nebojí priložiť ruku k dielu a zároveň si vie vážiť každé jedno ušetrené €...

Rozhodnutie je len na vás...

Takto... Budem celkom priamy, bez toho aby ste aj vy urobili prvý krok sa nič neudeje. Čo je škoda. Ale teraz je to už len a len na vás...

Šikovníci, ktorí už to skúsili a zvládli:     (Vyberám pár šikovníkov, z ktorých sa veľmi teším)

13_optimized.jpg 14_optimized.jpg 52708459_1986990798261350_3497389425296408576_n_optimized.jpg

Práve si sama už druhý deň robím obklad v kúpeľni.... nikto neverí, že bez mužskej ruky ㋡, no šialene neuveriteľná drina, ale výsledok super! Manžel ma včera po návrate z práce pochválil, že si môžem otvoriť živnosť ㋡

bude sa vam ozývať aj pár mojich známych, ktorí veľmi chvália to zosúladenie kúpeľne, čo vraj vyzerá, akoby bola robená do kameňa. ani som si to neuvedomila, že to tak vypáli ㋡

Marika Stoklasova Lučkaiova
IMG_20190509_063046_optimized.jpg IMG_20190517_063647_optimized.jpg IMG_20190701_055853_optimized.jpg

Najskôr som sa toho bál, nevedel som či to zvládnem a aj časovej náročnosti. Predtým som nikdy nič také neriešil, ale zvládol som a zatiaľ sú len dobré ohlasy, každému sa to páči.

Najväčší prínos je asi trpezlivosť...určite sa mi podarilo ušetriť cez 3000€. Výhoda: tehlu nemusím šparovať. Forma drží, je ľahko umývateľná. Odporúčam

Lukáš Miština Nováky
formamydlo80x80_optimized.jpg 12241344_10207180740831204_700826737951192428_n_optimized.jpg

Škoda že som Vás nenašla skôr, mohla som si ušetrit peniaze za to divné čo som kúpila ani neviem ako sa to volá a hlavne ten čas kým som tu svoju formu uplácala...

Ďakujem za urgentné vybavenie a profesionálny prístup, forma mi urýchlila ukončenie môjho projektu a ušetrila čas! Veľká spokojnosť, určite budem odporúčať.

Silvia Šimák Koštrnová majiteľka / www.dielnadielnicka.sk
16_optimized.jpg 19_optimized.jpg 15_optimized.jpg

Najprv ma zarazila tá cena, tak som uvažoval či to beriem, ale keď som si to všetko našiel na internete, čo to všetko obsahuje, tak by ma to vyšlo aj viacej ako stojí ta forma, takže tam som váhal, ale nakoniec som spokojný aj s cenou . :D

Nikdy predtým som nič také neriešil...

Ale výsledok je fakt vynikajúci.

Najväčšia výhoda je po prvé, že je k forme aj návod na obsluhu a všetky povážene veci sú tam dopodrobna rozpísané,takže to hned ušetri dost vela času a nepodarkov, forma je kvalitná, veľmi dobre sa mi odliatok z nej vyberá. Odporúčam.
 

Maťo Giertli Muráň

Prečo by ste si mali kúpiť formu práve tu?

(len tu kúpite formy s maximálnou životnosťou, až na tisíce m2)

Už dnes môžete získať formu, ktorá je prakticky nezničiteľná, vďaka použitým materiálom špičkovej a profesionálnej kvality!

tiež vďaka jedinečnému systému úchytiek "POWER STRONG HANDLES"

(Úchytky sú veľmi pevné, držia si tvar a majú dlhšiu životnosť!)

Koľko by vás to vyšlo na začiatok?

Ak zrátam to najnutnejšie, aby ste mohli začať, tak to je 50 Eur.

Náradie si kľudne môžete požičať, nie je nutné kupovať...

Ak teda zrátam iba nutné náklady, tak je to:

Forma na razenie: (v hodnote 70 €) dnes ju môžete mať len za 50 €

formalk1a_optimized.jpg

Forma sa dá teraz kúpiť veľmi výhodne v mimosezónnej zľave, takže ju získate za super cenu. Mám z toho radosť, pretože ušetriť len na forme hneď 20€ sa vám oplatí, či nie?

Aj ja keď nakupujem som vďačný za každé jedno € ktoré  môžem ušetriť... 50 je vždy lepšie ako 70, no nie? A to ešte nie je posledné slovo, najlepšie vás čaká nakoniec... Trpezlivých čaká na konci prekvapenie!

Tak si to zhrňme:

Forma: (v hodnote 70 €) DNES 50 €

!!DARČEK!! Návod na razenie: (v hodnote 20 €) ZDARMA 

!!DARČEK!! 1h rady len pre vás: (v hodnote 50 €) ZDARMA

Celková cena: (namiesto pôvodných 140 €) DNES 50 €

Ak sa teda rozhodnete HNEĎ TERAZušetríte až 90€

lámaný kameň 1A 2.jpg lámaný kameň 1A 1.jpg formalk1a_optimized.jpg forma lk1a b.jpg

Chcem vám pomôcť mať super kvalitu aj UŠETRIŤ

ale potrebujete náradie..dám vám naň super cenu!

CHCETE? Tu už nemusíte platiť 140 €  ako by ste zaplatili za celý balík inde

 

Áno, som rozhodnutý získať kvalitný obklad z 80% úsporou

 

LEN TU A TERAZ to môžete mať dokonca ešte výhodnejšie ako 50 €

pre najrýchlejších TERAZ platí 20% zľava (ušetrených ďalších 10 €)

 

LEN TERAZ už len za 40 Eur (namiesto 140 €)

Cena platí len dokedy neskončí odpočet,potom cena vzrastie na 140 €

Pozor, ponuka platí len vymedzený čas:

14 dňová garancia vrátenia peňazí!

Prečo to celé vlastne robím?

Ok, je mi jasné, že si teraz väčšina z vás povie: no len pre peniaze...pre čo iné

A ja s vami z časti súhlasím. Prečo z časti? Áno, jeden z dôvodov sú peniaze. Veď ako by som inak udržal moje podnikanie...

Ale mám aj lepší dôvod. Pre mňa omnoho silnejší! Peniaze ktoré tým ušetríte vy sú úplne iné číslo, oproti tomu je môj zisk z formy len kvapkou v mori, stačí si pozrieť príklad Romana, ktorý tým ušetril skoro 7000€! Slušné číslo však? v porovnaní s 50€...

Zisk je fajn, ale tento pocit je lepší verte mi, to je to čo ma motivuje vám pomáhať!

 

Môj najhlavnejší dôvod:
Ako Roman vďaka tejto metóde
ušetril 6760 € na ploche 130m2!
a chcem do budúcna pomôcť ešte tisíckam ďaľších šikovníkov:

roman1_optimized.jpg roman2_optimized.jpg roman3_optimized.jpg

Pýtate sa: Je to pre mňa?

Nečudujem sa ak máte teraz pochybnosti. Keď som to skúšal prvýkrát, tiež som ich mal. Pýtal som sa sám seba, toto akože zvládneš úplne sám? To akože fakt?....

Ale dnes vám môžem úprimne povedať, že ÁNO, zvládol som a zvládnete to aj vy ak:

 • nemáte problém skúšať nové veci
 • nebojíte sa priložiť ruku k dielu
 • namiesto výhovoriek hľadáte spôsoby ako
 • máte denne aspoň hodinku až dve denne na nejaký ten svoj koníček (nie je podmienka) ja robím kedy môžem
 • máte radi kutilstvo
 • máte radi nové osobné výzvy
 • ak chcete mať niečo iné ako všetci ostatní a radi sa odlišujete
 • ak máte svoju predstavu a nič v obchode ju nespĺňa
 • ak budete dodržiavať moje rady a využijete možnosť mi kedykoľvek zavolať, poradiť sa ak si nie ste istí

Myslím, že ak to zvládajú bez pomoci manžela mamičky na materskej dovolenke, je to jasná odpoveď na všetky pochybnosti.

Doteraz sa za 5 rokov nestalo, že by to niekto nezvládol a naopak častokrát aj bez mojich rád vzniknú úžasné diela, na ktoré som aj ja hrdý, ako jeden z hlavných priekopníkov tejto metódy u nás na Slovesnku. Nie je domov, kde by si tento spôsob obkladania nenašiel svoje čestné miesto 

NIE je to pre vás iba v prípade, ak nemáte chuť priložiť ruku k dielu, potom táto metóda naozaj nie je určená pre vás, žiaľ...

Váš dom, chalupa či byt sa pri minimálnej investícií zmení na nespoznanie! Je to úžasný pocit keď sami niečo vytvoríte a všetci vám to obdivujú a pýtajú sa odkiaľ to máte...

7_optimized.jpg 6_optimized.jpg

Najskôr som riešil klasický kamenný obklad,ale po zistení,že sú už aj u nás dostupné odtláčacie formy,robím si obklad sám. Na začiatku som sa bál dostupnosti materiálov.

S výsledkom som maximálne spokojný a prínos vidím hlavne v úspore a jednoduchosti. Momentalne naozaj nemám čo vytknúť.Metódu razenia obkladu odporúčam.

Jaroslav Fehervari Prievidza

Táto metóda obkladania je určená:

 

 • pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť vyhodiť len tak tisíce € von oknom za drahý obklad (častokrát nekvalitný). A nemusí to byť len z finančného hľadiska. Možno ste taký ako ja, že ste si radi pánmi svojho času a výsledku.
 • pre tých, ktorí radi skúšajú niečo nové pozrú a prečítajú si jednoduchý a prehľadný návod, ktorý dostanú odomňa zdarma a pustia sa po hlave do toho ak si nie sú istí, proste zdvihnú telefón a zavolajú mi a môžu zase veselo pokračovať...
 • pre tých, ktorí chcú niečo výnimočné nenašli ste nič v takej farbe aká sa presne vám páči, v takom dizjane, ktorý by sa práve vám páčil a hodil do vášho konceptu. Vy nemáte radi ak sa vás vaši známi spýtajú že to kde si zohnal, také som ešte nevidel, to je úžasné woow?

Čo povedali ďaľší čo to skúsili:

Obával som sa či to zvládnem a nebudú to zbytočne vyhodené peniaze, ale zaujala ma cena, rozhodne cena

Robil som obklad na piliere na pristrešku pred domom

Táto metoda má výhodu v tom, že  ju môžem použiť kdekoľvek a kedykoľvek vezmem a robím . Ušetrilo mi to polovicu a možno aj viac euro z ceny kúpeného obkladu. Určite odporúčam

Jozef Sedláček Veľký Krtíš

Najskôr som sa bál, či to zvládnem a ako to bude vyzerať. (ideál)...predtým som nič také neriešil, ale výsledok je viac ako uspokojivý.

Vyrobil som si lacnejší obklad, vnútorný sokel a to ešte nie je koniec. 😊

Najviac sa mi páči rýchlosť práce a úspora 3/4 nákladov. Nemusím hľadať v obchodoch obklad-veď ho mám doma vždy pripravený tak šup do práce.

Michal Šorek Spišská Belá

Ich výsledné diela:

1_optimized.jpg 3_optimized.jpg 2_optimized.jpg
5_optimized.jpg 8_optimized.jpg 15_optimized.jpg
16_optimized.jpg 6_optimized.jpg 13_optimized.jpg
9_optimized.jpg 10_optimized.jpg 7_optimized.jpg
19_optimized.jpg 14_optimized.jpg 52708459_1986990798261350_3497389425296408576_n_optimized.jpg
17_optimized.jpg 12_optimized.jpg 18_optimized.jpg

Časté otázky od vás a odpovede na ne:

 

 • Čo všetko potrebujem na výrobu obkladu?

Zoznam potrebného náradia a materiálu nájdete v podrobnom návode, ale aj v kontrolnom zozname, ktorý obdržíte mailom pri nákupe formy                              + moje hodinové poradenstvo v hodnote 50€ TERAZ ZDARMA

 • Je razený obklad vhodný do exteriéru?

Pri použití správnej zmesi a finálnej úpravy vám razený obklad vydrží v exteriéri dlhšie ako akýkoľvek iný obklad, ktorý kúpite v obchode a následne nalepíte, keďže razený obklad je bezšpárový systém a po finálnej úprave nehrozí prienik vlhkosti pod obklad, čo býva dôvodom jeho následného odpadnutia.                           Takže razený obklad je do exteriéru ideálna voľba.

 • Je razený obklad vhodný do kúpeľne?

Áno je vhodný aj do kúpeľne. Stačí správne pripraviť podklad a obklad správne naimpregnovať voči vlhkosti.

 • Je razený obklad vhodný na krb?

​Áno je vhodný aj na krb. Je nutné iba zvoliť správnu stavebnú hmotu, ktorá odoláva aj zmenám teploty.

 • Je razený obklad vhodný na sádrokartón?

​Razený obklad je vhodný na akýkoľvek pevný povrch, stačí povrch napenetrovať, naniesť adhézny mostík a povrch presieťkovať. U nás doma máme obklad razený snáď na každom možnom povrchu.                                                                                  Krásne drží už takmer šiesty rok bez akejkoľvek zmeny.

 • Je razený obklad vhodný na polystyrén či styrodur?

Samozrejme je, stačí použiť sieťku a zmes na lepenie zatepľovacích polystyrénových platní-Baumit Duocontact  a môžete smelo raziť aj na polystyrén alebo styrodur.

 • Je razený obklad vhodný na OSB dosky alebo umakart?

​Pokiaľ je podklad dostatočne spevnený a neprehýba sa, môžete smelo raziť aj na OSB dosky alebo umakart, stačí naniesť Adhézny mostík v dostatočnej vrstve a nasieťkovať celú plochu, potom môžete raziť.

SKVELÁ INVESTÍCIA, KTORÁ VÁM PRINESIE STOVKY AŽ TISÍCE € SPÄŤ!

DNES vám chcem dať ešte väčšiu motiváciu vrhnúť sa na to... NAJDÔLEŽITEJŠIE nakoniec ako sa vraví a preto vám nakoniec dávam jedinečnú možnosť ušetriť ešte naviac

ako BONUS 20% zľavu, ktorá však platí len TERAZ!

Áno, som rozhodnutý a chcem získať formu na obklad v tejto úžasnej cene!

 

Nemusíte teda platiť už ani tých zvýhodnených 50 Eur a báť sa či a ako to nakoniec celé dopadne.

S mojou osobnou podporou to môžete mať bez stresov a v úplnom kľude a ešte o ďalších 20% výhodnejšie.

 

LEN TERAZ už len za 40 Eur (namiesto 140 €)

Cena platí len dokedy neskončí odpočet,potom cena vzrastie na 140 €

Pozor, ponuka na tento výhodný balík platí už len krátky čas:

Garancia vrátenia peňazí

Na základe vašej spätnej väzby a hodnotenia spokojných zákazníkov za obdobie 5 rokov čo sa snažím vám pomáhať znižovať náklady pri prerábkach, som si už kvalitou mojich výrobkov natoľko istý, že vám na ne poskytnem:

14 dňovú garanciu vrátenia peňazí!

GoPay.jpg VISA.jpg img (2).jpg Verified by VISA.jpg
mc_vrt_opt_pos_73_2x.jpg ms_vrt_opt_pos_73_2x.jpg MC secure.jpg

Tu si môžete objednať formu iba DNES s výraznou zľavou!

GoPay.jpg VISA.jpg img (2).jpg Verified by VISA.jpg
mc_vrt_opt_pos_73_2x.jpg ms_vrt_opt_pos_73_2x.jpg MC secure.jpg

14 dňová garancia vrátenia peňazí!

 


Vaše údaje sú 100% v bezpečí.


Ochrana osobných údajov, Obchodné podmienky, Kontakt
R.O.Group s.r.o. - Peter Šupák- R.O.formy Copyright © 2020

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.