Príbeh, ktorým to všetko začalo...

Kto vlastne som?

Volám sa Peter Šupák,

a pomáham ľuďom, ako môžu ušetriť na obklade tým, že si ho vyrobia sami pomocou špeciálnych pružných foriem, ktoré pre vás navrhujem a následne vyrábam.

 

 

 

 

 

 

Môj príbeh začal veľmi netradične, vždy som sa takýmto prácam vyhýbal oblúkom, ale v roku 2014 sa všetko zmenilo, začalo to jednou stenou na ktorú nikdy nezabudnem...po prvý krát som si obliekol monterky a stál som asi hodinu a pozeral na tú stenu a nevedel ako začať...

a všetko len preto že majster sa vyjadril, že umelý kamenný obklad mi na stene z dreveného materiálu držať proste nebude! Fúúú...čo bola pre mňa výzva pretože predložku ne- nepoznám :-)

Veľmi som chcel ten obklad a aj rozpočet už ma tlačil...nedalo mi to a začal som pátrať až som sa dopátral na jednom zahraničnom webe k metóde ako sa dá taký obklad vyraziť pomocou špeciálnej pružnej formy a zhodou okolností ho razili na stenu ktorá bola tiež z dreva.

Keďže ja idem do všetkého po hlave, neváhal som, objednal som svoju prvú formu a výsledok bol o týždeň na svete...a nielen že som ušetril asi 80% nákladov oproti bežnému umelému kameňu, ktorý by na mojej stene nedržal, ale kameň bol moje výnimočné dielo, aké nikto iný nemá, bol len môj a za neporovnateľnú cenu!

A viete čo je na tom najväčšia sranda? Nemal som ani štipku skúseností v tomto remesle...nič...nula...ale povedal som si, že ak to zvládli iní zvládnem to tiež...nie je to jadrová fyzika :-)...a zvládol som to ako nič!

A tak sa zrodil v mojej hlave nápad, že ak to pomohlo mne, prečo nepomôcť iným...

 


Nápad vznikol, keď som sa s touto variantou obkladov stretol a realizoval ich. Hlavne už ma nebavilo sa jedovať s majstrami,všetko si musel dozorovať a  aj tak nakoniec nebol spokojný.


Keďže som prehnaný pedant a detailista videl som možnosti, ako tento trh obohatiť vlastnými nápadmi a zároveň pomôcť ľuďom, ktorý chcú pekne bývať, ale sú limitovaní rozpočtom ako som bol aj ja!

A tak vznikli Razené obklady, teraz už aj R.O.formy a Kvalitný obklad... vtedy som začal pracovať na nových vzoroch a novom webe aj e-shope.

 

Niečo málo o Petrovi

Peter už od svojich 20 rokov mal k dizajnu veľmi blízko. Keď svojpomocne prerábal svoj prvý byt, sa jeho talent naplno prejavil a neskôr aj pri dizajnových úpravách aut.

To je jeho príbeh v skratke...a teraz už k tomu čo vám pomôže ušetriť doslovne stovky až tisícky...

 

Čo vlastne robím?
 

Zaoberám sa výrobou silikonových a polyuretánových foriem, pomocou ktorých dokážete výrazne ušetriť pri svojpomocnej výrobe obkladu a štýlových drevobetónových dlažieb.

Naučím Vás, ako si sami dokážete vyrobiť/vyraziť nádherný obklad imitujúci tehlu,lámaný kameň, skladané drevo alebo iné krásne vzory, či odliať nádherné štýlové dlažby z betónovej zmesi podľa mojej vlastnej receptúry.

 

Prečo to robím?

Ako vznikol nápad na tento projekt?

Pretože v tomto odvetví bola veľmi malá ponuka produktov, a keďže som sa veľmi dobre dokázal vcítiť do pohľadu zákazníka, rozhodol som sa na trh priniesť z môjho pohľadu niečo nové a zaujímavejšie. Snažím sa zákazníkovi priniesť prístup a služby, ktoré mne veľmi chýbali...

A hlavným dôvodom bolo to, že som videl obrovský potenciál v tom, že keď to dokázalo pomôcť mne takto výrazne ušetriť, tak prečo nepomôcť aj iným? Tak som do toho išiel po hlave a výsledok máte možnosť zhodnotiť sami.

Kvalita za rozumnú cenu

Vývojom som sa zaoberal viac ako rok, až nakoniec tá správna zmes dala formám ideálnu tvrdosťoderuvzdornosť a pružnosť. Kvalitou mojich foriem na razenie som si 100% istí, nakoľko používam výhradne značkové silikónové kaučuky ako aj polyuretány

Po 5 rokoch je kvalita foriem ako aj receptúry na vysoko profesionálnej úrovni, keďže každý rok inovujem a vylepšujem ako receptúry tak technológie, aby som vám priniesol len tú najvyššiu kvalitu!Všetky pozitívne referencie sú zadosťučinením za moju dlhoročnú snahu a úprimne za ne ďakujem mojim zákazníkom, pretože nielen pre peniaze, ale aj práve pre tento úžasný pocit to všetko robím.

>>Práce ktoré sa vám podarili a naše referencie<<

>>Naše prvé referencie<<